Książki

Nowe życie Kariny — okładka

"Nowe życie Kariny"

Wśród książek można znaleźć nie tylko piękne historie, lecz także nowe życie…

Książka ta, jakże wzruszająca i wyjątkowa, jest mi bardzo bliska. Pracowałam w domu dziecka. Poznane tam historie podopiecznych głęboko wyryły się i pozostały w moim sercu. Odczuwałam ich ból, samotność, poczucie krzywdy i porzucenia. Razem z nimi śmiałam się i płakałam. Nie widziałam dotąd tak cierpiących oczu, gdy, przed świętami Bożego Narodzenia, twarze dzieci były przyklejone do zimnych okiennych szyb i z nadzieją wypatrywały kogoś, kto niestety nie przyszedł. To właśnie z myślą o nich powstała ta piękna powieść…

                        Marta Nowik, autorka

kwiecień

2024

1

"Noc spadających gwiazd"

Wzruszająca historia o pragnieniach, które mogą się spełnić 

Ile jest w stanie zmienić i poprzewracać w życiu jeden szalony taniec? W nocnej scenerii, na moście, w świetle starych latarni może wydarzyć się coś niezwykłego. Czy poszukiwania tajemniczej dziewczyny okażą się skuteczne? 

czerwiec

2023

grafika Kiedy czasu 1

"Kiedy czasu już dla nas nie będzie"

Kiedy czasu już dla nas nie będzie to niezwykła opowieść o tym, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Bohaterowie doświadczają bezlitośnie upływającego czasu oraz ludzkiej skończoności. Kochają, nienawidzą, popełniają błędy. Po trudnych lekcjach, jakie daje im życie, uczą się na nowo przebaczenia i zaufania.

październik

2022

folder wiosenny

"Marzenia spełniają się jesienią"

,,Marzenia spełniają się jesienią” to opowieść o nieustannym poszukiwaniu swojej życiowej drogi, niezależnie od wieku, popełnionych błędów i doświadczeń. Książka jest labiryntem ludzkich uczuć i emocji.

kwiecień

2022

©2024Marta Nowik. Realizacja: artdot.pl, Domy drewniane, TP